O firmie

Respo s. c. to polska firma działająca w branży reklamowej od 2001r. Zajmujemy się dystrybucją oraz produkcją gadżetów reklamowych dla firm. Ze względu na różnorodność i specyfikę każdej instytucji, wszystkie przyjmowane przez nas zlecenia traktowane są indywidualnie. Obsługujemy zarówno małe firmy rodzinne, jak i duże korporacje. Skrupulatnie dobieramy odpowiednie techniki oraz narzędzia dzięki czemu skuteczniej i efektywniej wykonujemy powierzane nam zadania.

W związku z licznymi zapytaniami ze strony naszych klientów, postanowiliśmy stale poszerzać naszą ofertę o gadżety reklamowe dla klientów poszukujących bardziej kreatywnych i niecodziennych rozwiązań. Firmy, które chcą wzmocnić swój wizerunek, a także wyróżnić swoich klientów drobnymi prezentami z pewnością znajdą interesujące rozwiązanie w bogatej ofercie produktów reklamowych zawierających m.in. długopisy, breloki, piersiówki, torby, zawieszki, parasole, latarki i wiele, wiele innych. W naszej ofercie znajdują się produkty masowe, jak i ekskluzywne upominki biznesowe.

Służymy pomocą w każdym zagadnieniu z branży reklamowej i poligraficznej.

 

Rozwój firmy nie byłby możliwy bez doświadczonej, wykwalifikowanej i zaangażowanej kadry. Nasi pracownicy to znakomici fachowcy w swojej dziedzinie. Jeśli wśród kilkudziesięciu tysięcy oferowanych artykułów nie znajdziecie Państwo poszukiwanego wyrobu, dołożymy wszelkich starań aby specjalnie dla Państwa go zdobyć.

Wysoka jakość usług osiągana jest dzięki nieustannym inwestycjom. Automatyzujemy produkcję i rozwijamy park maszynowy. 

Aby zapewnić kompleksową obsługę, proponujemy naszym klientom znakowanie upominków reklamowych metodą

  • Mamy nadzieję, że wyprodukowane przez nas formy reklamy przyczynią się bezpośrednio do podniesienia sprzedaży Państwa produktów i utrwalenia w świadomości konsumentów nazw marek czy logo firmy. tampodruku
  • sitodruku
  • grawerowania laserowego
  • haftu komputerowego
  • termotranseru

Unique Watches

Zapraszamy do współpracy.