Smycze reklamowe

Zapewne każdy z Państwa dostał kiedyś smycz reklamową, promującą jakieś wydarzenie lub firmę. Przedsiębiorstwa z każdej branży chętnie sięgają po ten gadżet, gdyż jest to opcja tania, łatwa do personalizacji oraz praktyczna dla klienta. Korzyści pod względem promocji są bowiem oczywiste, gdy posiadacz takiej smyczy widzi logo firmy za każdym razem w trakcie zamykania lub otwierania własnego mieszkania. Dla wszystkich z Państwa zainteresowanych wyborem właśnie takiej formy promocji, polecamy wysokiej jakości produkty z naszej oferty.

Nadruk na smyczach reklamowych, jakie oferujemy, wykonywany jest metodą sublimacji. Jest to odmiana nadruku transferowego, z której szeroko korzysta się ze względu na trwałość otrzymanych grafik. Przenoszone są one najpierw na papier sublimacyjny, a dopiero z niego w temperaturze ponad 200 stopni Celsjusza, która gwarantuje przejście farby w głąb tkaniny, wędrują na smycz. Metoda ta okazuje się niezwykle efektywna, gdy grafika bogata jest w przejścia tonalne.

Właśnie takie, trwałe i wytrzymałe smycze reklamowe dla każdego z Państwa oferuje nasza firma. Skontaktujcie się Państwo z nami, chętnie pomożemy każdemu klientowi.